Vdekje tragjike, 14- vjecari nderron jete duke mjelë lopen

Një 14-vjeçar nga fshati Arbanë në Tiranë ka gjetur vdekjen teksa ka qenë duke mjelë lopën.
Sipas policisë shtetasi A.S., 14 vjeç ishte duke mjelë lopën me makineri elektrike.
Aksidentalisht i mituri ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Ai është gjetur pa shenja jetë nga familjarët.
Në banesë e viktimës ka shkuar policia për të nisur hetimet. Nga të dhënat paraprake ngjarja është regjistruar si aksidentale.
Ndërkohë, materialet u referuan në Prokurorinë e Tiranës. /JOQ.AL/