Ushtroi dhunë ndaj babait dhe djalit, arrestohet 45- vjeçari

Një 45- vjeçar është arrestuar  në Vlorë gjatë ditës së sotme pasi ka ushtruar dhunë mbi babanë e tij dhe djalit të tij. Në pranga ka përfunduar 45- vjeçari Arjan Hoxha. Mbi të arrestuarin rëndon vepra penale “Dhuna në familje”.
Njoftimi i policisë:
Arreston në flagrancë shtetasit e mëposhtëm për vepra të ndryshme penale :

Arjan Hoxhaj, 45 vjeç, banues në Vlorë.


Arrestimi i tij është bërë i mundur nga policia pasi ky shtetas ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait dhe djalit të tij, shtetasve V.H., dhe A.H.

/shqiptarja/