“Surpriza e këndshme që m’u bë nga familja dhe stafi”, Arben Gjuraj feston ditëlindjen në “kohë fushate”

Janë ditë intensive fushate elektorale dhe shumë gjëra të asaj që mund të konsiderohet rutinë, lihen pas dore. Por duket se nuk ka ndodhur kështu për Arben Gjuraj, zëvendëskryetar i Bashkisë Shkodër dhe kandidat për deputet i PD- së në Shkodër.

Ka qenë familja por edhe stafi i tij mbështetës në këtë fushatë, ai që ka menduar ta surprizojë për ditëlindjen e tij. Nuk ka munguar torta por as shishja e shampanjës për të uruar Gjurajn.


Ka qenë vetë ai që ka zbuluar surprizën, duke postuar disa foto të shoqëruara me tekstin: “Të dashur miq, duke ndarë me ju disa momente nga surpriza e këndshme që m’u bë nga familja dhe stafi, ju falenderoj shumë për urimet!”.

ShkodraWeb Media uron Arben Gjurajn për jetë të gjatë, i rrethuar nga dashuria e familjes së tij, miqve dhe shokëve dhe sigurisht, suksese në garën elektorale të 25 prillit.

© ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Channel