Shperthen Marina Fara: 19- vjecari eshte familjar dhe jo i dashuri

Një ditë pasi u përfol se po kalonte pushimet në Sarandë nën shoqërinë e futbollistit 19-vjeçar, mbrojtësin e ekipit të Tiranës, Albi Doka ka reaguar vajza e këngëtares Eli Fara, Marina Fara.
Kjo e fundit shprehet e revoltuar dhe sqaron se e ka familjar dhe jo partner 19-vjeçarin.
“Është e pa besueshme si disa portale dhe gazeta pa pyetur askënd për lidhjen që mund të ekzistojë mes personave, edhe miqtë e familjes ti kthejnë në partnerë!!!!!!”, shkruan Marina Fara në rrjetet sociale. /BALKANWEB/