RENEA zbarkon në Shkodër, kontrolle në lokale dhe zona ku dyshohet se fshihen të shpallur në kerkim

Forcat speciale të RENEA-s kanë zbarkuar pasditen e kësaj të premteje në qytetin e Shkodrës, ku po kryejnë kontrolle për kapjen e personave të shpallur në kërkim.

Kontrolle po kryhen në lokale dhe zona të qytetit, ku dyshohej se strehoheshin personat të shpallur në kërkim.


Deri më tani nuk informacione për persona të shoqëruar dhe nuk ka asnjë njoftim nga policia.