Rama uron “miremengjes” me nje foto nga Valbona, qytetaret i kujtojne hallet…

Si cdo dite, kryeministri Edi Rama ka nisur diten me nje foto dhe me fjalet “Miremengjes”. Kete here, vemendja e tij ka qene ne Valbone, bukurite natyrore te saj. Rama shkruan ne Facebook: “MIRËMËNGJES dhe me këtë pamje spektakolare nga Valbona, ju uroj një ditë të mbarë ?“. Nderkohe, nuk kane munguar komentet e qytetareve, te cilet i kane kujtuar shkaterrimin e Valbones nga HEC-et, por edhe papunesine etj. /ShkodraWeb/