Promo/ “Karma” e Flor Mumajesit 1 milion klikime ne 48 ore

Krijimi më i fundit muzikor i Flori Mumajesit dhe djemve të Threedots duket se është shumë pranë realizimit të synimit. Ka vetëm 48 orë që është publikuar dhe Karma po iu afrohet 1 milion klikimeve në Youtube, por suksesi i këngës së djemve të Three dots vazhdon edhe tej kësaj. Karma, kënga e sjellë në spanjisht nga Flor Mumajesi, Bruno, Klajdi dhe Dj Vicky, është renditur edhe nga platforma muzikore Vevo me 14 milionë ndjekës në listën e këngëve latine. Latine për nga gjuha, për nga ritmet e me sa duket edhe për nga suksesi!