ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

Pas elektricistit humb jetën një tjetër person, 63- vjeçari ra në kontakt me energjinë elektrike…

(foto ilustrim) Pasditen e sotme një 56-vjeçar, punonjës i OSHEE Vlorë, duke punuar privatisht në një banesë, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike ku si pasojë ka humbur jetën. Ndërkohë policia e Vlorës ka njoftuar se rreth orës 21:10, një tjetër person ka ndërruar jetë nga rryma elektrike. Mësohet se 63 vjeçari N. L., ka humbur jetën pasi dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në një kabinë elektrike në fshatin Alikokë. AGrupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.