ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

E RËNDË/ 40 vjeçari i jep fund jetës, hidhet nga kati i pestë i banesës ku jetonte…

(foto ilustrim) Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Tirane ku nje 40 vjeçar eshte hedhur nga pallati duke gjetur menjëherë v.dekjen. Policia ben me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:15 në rrugën “Kareman Ylli”, ku dyshohet se në kushte të rënduara psikike, është vetëhedhur nga kati i 5-të i banesës shtetasi I. ZH., 40 vjeç, ku si pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.