Babë e bir përfshihen në një aksident fatal, humb jetën në vend 57 vjeçari- djali përfundon në spital…

Një 57 vjeçar ka humbur jetën, ndërsa djali i tij ka mbetur i dëmtuar si pasojë e një aksidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:30 minuta të mëngjesit të sotëm në vendin e quajtur “Tre urat” Çermë Sektor në Lushnjë. Personi që ndërroi jetë është shtetasi me iniciale A.M, drejtues i mjetit tip Ford që doli nga rruga.


“Për pasojë ka gjetur v.dekjen në vend drejtuesi i mjetit dhe është dëmtuar djali i tij shtetasi Rr.M, i cili ndodhet në Spitalin e Lushnjës nën kujdesin e mjekëve”, sqaron policia lokale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të daljes së mjetit nga rruga.

Për të afishuar reklamën apo njoftimin tuaj në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media dhe menjëherë do të kontaktoheni nga stafi. ShkodraWeb Media ju mirëpret!