MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për vendin tonë, për ditën e shtunë, 2 janar 2021…

Moti për ditën e shtunë, 2 janar 2021, do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare. Era do të jetë me drejtim Jug- lindje me shpejtësi deri në 15-20 m/sek. Valëzimi do të jetë i forcës 5-6 me lartësi vale 1.0 deri në 2.5 metër në det hapur. Temperaturat do të jenë me rënie në mëngjes.


Temperaturat:

Zona malore 1/9

Zona e ulët 3/16

Zona bregdetare 8/17 gradë Celcius.  /Meteorologe: Rezarta Xhakollari/

ShkodraWeb Marketing

ShkodraWeb Media © 2017 - 2021 Të gjitha të drejtat e rezervuara ‖ Lejohet kopjimi i materialeve duke përmendur burimin nga janë marrë!

ShkodraWeb Channel