MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e merkurë 12 qershor 2019…

Sipas MeteoAëb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e merkurë 12 qershoor 2019 dhe ditën e neserme- e enjte 13 qershor 2019, do të paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë:

Loading...