MOTI – Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e premte 16 tetor 2020, a favorizohen planet tuaja…?!

Moti për ditën e premte, 16 tetor 2020, do të jetë me vranësira të dendura dhe reshje shiu intesive dhe stuhi me aktivitet kryesor gjatë mbrëmjes .Era do të jetë me drejtim Jug (S) me shpejtësi maksimale 10-20 m/sek në bregdet.Valëzimi do të jetë i forcës 5-6 me lartësi vale 1,5-2,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë pa ndryshime.


Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 8/17°C

Zonat e ulëta 13/23°C

Zonat bregdetare 14/22°C  /Meteorologe: Rezarta Xhakollari/

Mbështet ShkodraWeb Media

ShkodraWeb Media 2017 – 2020 © TË GJITHA MATERIALET NË KËTË FAQE MUND TË PËRDOREN LIRISHT NGA INDIVIDË E MEDIA, DUKE CITUAR NGA JANË MARRË. FALEMINDERIT!

ShkodraWeb Channel
ShkodraWeb Marketing