MINUTA E FUNDIT, qetësia e natës prishet nga të shtënat- humb jetën një person (emri)

Një person ka humbur jetën me ar.më zjarri dhe një tjetër ka mbetur i pl.agosur. Ngjarja e rëndë raportohet paraprakisht se ka ndodhur në fshatin Përparim të Peqinit mbrëmjen e sotme.

Sipas News 24, viktima është 23 vjeçari, Anti Zylyfi. Ende nuk ka detaje të tjera për ngjarjen.


 ABCOM ║ VODAFONE