MINUTA E FUNDIT/ I jep fund jetës në qelitë e paraburgimit 25- vjeçari… (emri)

Një 25- vjeçar i ka dhënë fund jetës duke varë veten. Ngjarja e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes, ku mësohet se personi është Bledar Doda, i cili ka varë vetën në qelitë e paraburgimit në Bradashes, dhe është gjetur nga gardianët.


Policia po heton mbi ngjarjen e rëndë, ndërsa dyshohet se shkak për veprimin fatal të të riut është bërë depresioni.

Për t’u bërë pjesë e grupit ShkodraWeb Media mjafton të klikoni: Join Group" dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi ShkodraWeb Media ju mirëpret!