MINUTA E FUNDIT – Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 14 vjeçari nga Barbullushi i Vau- Dejësit…

Një ngjarje tragjike raportohet se ka ndodhur në orët e para të pas mesditës në Bashkinë Vau Dejës. Një i mitur 14 vjeç, ka gjetur vdekjen, teksa ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesën e tij.

Vau i Dejës/Informacion paraprak


Rreth orës 14:45, në fshatin Barbullush, Vau i Dejës, shtetasi i mitur E. A., 14 vjeç, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesën e tij dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.