Makina del nga rruga në aksin Lezhe- Shkodër, mjeti në të cilin udhëtonin 2 të rinj përmbyset…

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në aksin Lezhë-Shkodër në afërsi të fshatit Balldre.

Një makinë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përmbysur në anë të karrexhatës.


Në automjet po udhëtonin babai me dy djemtë. Si pasojë e aksidentit, është lënduar drejtuesi i mjetit i cili është dërguar në spital.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.