Kengetari i mirenjohur humbet njeriun e shtrenjte, ndan dhimbjen me miqte ne rrjete sociale

Kengetari i njohur i treves se Malesise se Madhe dhe me tej, Arben Delaj, ka pesuar nje humbje te madhe. Hidherimin ai e ka ndare edhe ne rrjetet sociale, ndersa ka felenderuar edhe ata qe i gjenden prane ne nje dite si kjo. “Me hidherim te thelle dhe me dhimje t madhe n zemer e shkruaj kete status per vdekjen e nans teme t dashtun ? Shpirti jot pushofte n paqe , nane! Falemners per cdo gja qe ke ba per ne! Falemners miq e dashamir per cdo ngushellim qe po na jepni. Ju njoftoj se lamtumiren e fundit ja japim neser ne oren 14.00 tek varrezat Delaj”, shkruan kengetari Arben Delaj ne statusin e tij ne Facebook.