Julian Deda ka nje mesazh publik per deputetet e “Republikes se re”

Aktori Julian Deda, koordinator i PD, ka shprehur pakenaqesine e tij per aktivitetin e deputeteve demokrate te zgjedhur me 25 qershor. Ne nje status ne Facebook Deda shkruan: “Deputetet e Republikes se re, me pushime ne Ksamil.
Akoma nuk kam pare, degjuar apo ne facebook lexuar nje deputet te zgjedhur te Partise Demokratike, te denoncoje ndonje problem te koheve te fundit. Ose jane shume me pushime, ose jetojne ne parajse, ose nuk i bien dot Rames se ashtu eshte nje pune.
P.s. Sygjerim. Deri sa te mesoni te beni opozite, te pakten bejini share statuseve te Doktorit dhe jeni ne rregull.”, shkruan Julian Deda ne Facebook. /ShkodraWeb/