HOROSKOPI – Parashikimi i yjeve për ditën e sotme, e shtunë 18 qershor 2022, çfarë ju rezervon fati…?

Dashi

Yjet ju buzëqeshin këtë të shtunë, përpiquni të përfitoni prej tyre. Puna vjen me një sasi të caktuar stresi, ndaj më mirë pushoni këtë fundjavë.


Demi

Dashuria ka nevojë për një qëndrueshmëri të caktuar ndaj ju duhet të luftoni për këtë. Kolegët vlerësojnë punën tuaj në ekip.

Binjakët

Pasioni dhe ndjenjat janë bërë si në slow motion, por në fund të muajit diçka do të zhbllokohet. Bëni mirë llogaritë se do të çuditeni nga faturat tuaja në javët e ardhshme.

Gaforrja

Një pushim me partnerin është ajo që duhet për të rivendosur ekuilibrin. Për punonjësit e vetëpunësuar, ka lajme në horizont.

Luani

Jeni të pasionuar nga natyra, por ndonjëherë qëndrueshmëria është më e rëndësishme në marrëdhënie. Kujdes për ditët e ardhshme mos dilni me shpatë në punë.

Virgjëresha

Energjitë lëngojnë, edhe në dashuri. Plogështia po vazhdon. Deri në fund të muajit, ata që nuk kanë gjetur ende një punë mund të kenë mundësi.

Peshorja

Pak tension në raportet me partnerin tuaj, shtyni diskutimet për të dielën. Është e vështirë të bësh miq në punë, por nuk ka mbaruar çdo gjë, ndaj mos nxitoni të arrini në përfundime pezmatuese.

Akrepi

Fundjava hapet me një hënë të mirë. Jupiteri gjithashtu buzëqesh sepse fati po ju prin në biznesin tuaj.

Shigjetari

Gjërat po ecin mirë dhe vera dihet se ushqen pasionin. Javë e vështirë, më mirë pushoni pak duke e fjetur mendjen në ca gjëra.

Bricjapi

Mëngjes pozitiv ky i kësaj të shtune 18, pak rënie entuziazmi do ta përjetoni pasdite. Javën e ardhshme do të ketë propozime interesante në punë.

Ujori

Nëse ende keni dyshime për të kaluarën, ndoshta është më mirë të përpiqeni të zbërtheni problemin. Ju pëlqen të punoni në një ekip, por preferoni të vazhdoni të punoni sipas planit tuaj. Qartësohuni me veten!

Peshqit

Dashuria e kaluar, nëse kthehet, atëherë sigurisht që nuk është më një historie që i përket të tashmes, por ka qenë gjithnjë aty. Puna hap mundësi të reja, por kjo pritet në muajt e ardhshëm.