HOROSKOPI – Parashikimi i yjeve për ditën e sotme, e hënë 22 gusht 2022, çfarë ju rezervon fati…?

Dashi

Dëshironi ta lini veten të hidhet pas pasionit, por nuk doni komplikime. Dhe në pamje të parë duket se kështu ndodh. Në punë bëni mirë të reflektoni dhe të mos bëni gabime. Sakaq, së shpejti mund të vijë një përgjigje, të cilën e keni pritur prej kohësh!


Demi

Lëreni veten të shijojë pak dashuri dhe shkurtoni distancën drejt hapit final nëse jeni të fejuar. Në punë, kënaqësitë do të vijnë së shpejti: gjithçka duket në favorin tuaj, përfitoni!

Binjakët

Kjo e hënë 22 është një ditë interesante në planin javor, veçanërisht nëse jeni beqarë prej një kohë të gjatë. Në punë jeni të fortë dhe të vendosur: idetë e mira nuk ju mungojnë!

Gaforrja

Dashuria duket mirë: përpiquni të planifikoni gjithçka nëse jeni çift dhe nëse jeni beqarë do të bëni mirë të pranoni ftesat. Në punë, mos u shqetësoni: ndiqni instinktet tuaja. Dhe intuita juaj do të jetë fituese!

Luani

Në dashuri përpiquni të flisni qartë, mjaft me tymnajë dhe propagandë. Në punë mundësitë nuk mungojnë: eja tani, mos u dorëzo!

Virgjëresha

Tani çdo problem do të kapërcehet dhe në dashuri do të jetë radha juaj të lini veten të derdhet pas pasionit. Në punë, përpiquni të bëni plane për të ardhmen!

Peshorja

Mërkuri do të jetë në anën tuaj për disa ditë dhe për këtë arsye do të favorizojë njohjet e reja. Por nga ana tjetër, lëreni të kaluarën pas vetes. Në punë mundohuni të mos mërziteni sepse pas pak ditësh gjithçka do të jetë më e qartë!

Akrepi

Hëna është në anën tuaj, por Venusi është kundër, ndaj kushtojini vëmendje maksimale marrëdhënieve në dashuri. Në punë, ndryshime domethënëse janë në rrugë e sipër!

Shigjetari

Këtë të hënë në dashuri do të jeni kritikë, racionalë, por do të përfshiheni edhe nga dëshira për të reflektuar pasion ndaj gjysmës tjetër. Në punë, Jupiteri është në anën tuaj: përpiquni të mendoni për një projekt në funksion të së ardhmes!

Bricjapi

Në dashuri përpiquni të pyesni veten dhe të qartësoni mendimet. Në punë dëshironi t’i hidhni të gjitha, t’i lini pas dhe të vazhdoni duke ecur përpara. Por koha nuk është tani!

Ujori

Jeni pak i mërzitur, nuk mund të gjeni personin e duhur për ju dhe të derdhni pasion ndaj tij/saj. Në punë, përpiquni të mos humbisni kohë dhe të mos e shtyni atë që mund të bëni sot, duke e lënë si rëndom për nesër!

Peshqit

Do të jeni më të ndjeshëm se zakonisht këtë të hënë 22, ndaj kini kujdes nga problemet në dashuri. Në punë ndiheni paksa nën presion. Thjesht keni nevojë për disa ditë relaksi!