HOROSKOPI – Çfarë ju kanë rezervuar yjet, mësoni parashikimin e fatit për ditën e hënë, 21 shkurt 2022…

Dashi:
Do tė ketė zgjidhje por drejtimi pėrfundimtar do tė shihet muajin e ardhshėm. Nė punė keni dėshirė pėr tė ndryshuar, mos qėndroni pasiv, pėrfshihuni.

Demi:
Rikthehet njė farė tensioni nė dashuri. Nė punė mund tė ketė takime apo propozime pėr t’u realizuar, por tė premten do tė ketė sukses tė madh.


Binjakėt:
Mund tė ketė marrėveshje tė reja nė punė dhe pėr dikė ka ardhur koha pėr zgjedhje tė rėndėsishme. Kujdes nga kėndvėshtrimi i ligjshmėrisė.

Gaforja:
Hėna nuk ėshtė mė kundėr jush. Mos merrni vendime tė nxituara pėr punėn, deri nė fund tė Majit do tė jetė e nevojshme tė rishikoni njė marrėveshje.

Luani:
Disa probleme tė tjera pasdite. Nė punė ka njė moment lehtėsimi dhe frymėmarrje, por ti vazhdon tė jesh nė mosmarrėveshje me njerėz.

Virgjëresha:
Hėna veēanėrisht e favorshme pasdite. Nė jetėn profesionale nuk jeni tė kėnaqur, keni nevojė pėr mė shumė motivim.

Peshorja:
Pėrkushtojuni gjėrave mė tė rėndėsishme pėr ju dhe partnerin tuaj. Mundohuni tė kėnaqni kolegėt tuaj, tė paktėn pėr njė herė dhe s’do tė pendoheni.

Akrepi:
Nė punė, nėse prej disa kohėsh keni nisur njė proces gjyqėsor, atėherė sė shpejti do tė keni disa shpėrblime.

Shigjetari:
Dashuria mirė, sidomos datat 24 dhe 25 tė kėtij muaji. Pėr muajin mars priten aventura tė reja pune.

Bricjapi:
Ditė e favorshme pėr ndjenjat tuaja, bėni mirė qė tė pėrfitoni prej saj. Puna shkon shumė mirė. Vazhdoni kėshtu!

Ujori:
Bėni mirė qė tė shmangni pėrplasjet dhe tė relaksoheni. Nė punė po udhėtoni me imagjinatėn tuaj, ndoshta po mendoni tė ndryshoni aktivitete.

Peshqit:
Nėse nuk keni dėshirė tė pėrballeni me njė situatė tė caktuar profesionale, kjo ėshtė vetėm sepse keni pasur zhgėnjime nė tė kaluarėn.