HOROSKOPI – Çfarë ju kanë rezervuar yjet, mësoni parashikimin e fatit për ditën e ejte 10 shkurt 2022…

Dashi: Në dashuri sot dhe nesër Hëna është e favorshme, emocione të bukura po vijnë! Në punë, nga ana tjetër, kushtojini vëmendje shpenzimeve të tepërta.

Demi: Në dashuri sot do të keni mundësi të bëni disa njohje të mira, shikoni përreth! Nga ana tjetër, në punë Mërkuri këshillon t’i kushtoni më shumë vëmendje shpenzimeve.


Binjakët: Në dashuri, nëse diçka nuk shkon, përpiquni të mos ushqeni polemika të panevojshme. Në punë duhet më shumë kujdes këto ditë.

Gaforrja: Në dashuri, nëse ka diçka që nuk shkon, merrni kohën tuaj dhe mos krijoni polemika të panevojshme. Në punë, megjithatë, jo të gjithë janë në anën tuaj, duhet kujdes.

Luani: Në dashuri yjet ju ftojnë të jeni të kujdesshëm, ndonjëherë fjalët tuaja mund të jenë shumë të mprehta. Megjithatë në punë përgjigjet që prisni do të vijnë së shpejti.

Virgjëresha: Hëna e favorshme sot dhe nesër, u jep zemrave të vetmuara më shumë mundësi për të gjetur partnerët e jetës. Në punë ju urreni të mërziteni dhe së fundmi keni arsye për të qeshur, qoftë me shefat, qoftë me kolegët tuaj.

Peshorja: Në dashuri ruani qetësinë dhe kërkoni një dialog me partnerin. Në punë, nga ana tjetër, kënaqësitë janë rrugës, angazhimi dhe mundi juaj do të shpërblehen.

Akrepi: Nëse keni një person në zemrën tuaj, kjo është dita më e mirë për të planifikuar diçka të bukur së bashku. Në punë kjo pjesë e muajit është interesante, projekte të reja janë të favorizuara.

Shigjetari: Në dashuri, dita premton mirë, përfitoni! Nga ana tjetër, në punë, lajme të vlefshme janë rrugës për të ardhmen.

Bricjapi: Ditë e dobishme për ndjenjat, mos shtyni asgjë për fundjavë! Në punë, nga ana tjetër, nëse keni biznesin tuaj, do të keni mundësi të merrni një kënaqësi më të madhe.

Ujori: Në dashuri ka një optimizëm të bukur që rritet, sot Hëna nuk është më kundër. Në punë shumë shpejt do të vijnë telefonata të rëndësishme.

Peshqit: Sot në dashuri jeni pak të acaruar, bëni kujdes të mos nxirrni problemet e së shkuarës. Në punë është një periudhë plot tension, ka shumë gjëra për të organizuar në funksion të pranverës.