ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

“Hipotekat”, deputeti i PD ironizon Ramen: Fajet i ka Mehmeti se Enveri nuk dinte gje…

Shkruan ne Facebook deputeti i PD Tritan Shehu: Z.RAMA NE TAKIMIN ME DREJTORET E HIPOTEKAVE KERKON TE BEJ “OPOZITEN” E QEVERISJES SE TIJ!!!!
“Cfaqje” te tilla duket se tashme do te jene rutine.
Nje strategji e tille eshte vecse populiste, pikerisht per tu cfajesuar nga pergjegjesite e qeverisjes se tij si kryeminister, ose me mire nje “GJETHE FIKU” kjo per Qeverine e ate vete.
SIC PERHAPNIN DIKUR: “FAJET I KA MEHMETI SE ENVERI NUK DI GJE”!/ShkodraWeb/

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.