FOTO+EMRI – U gjet i pajetë në banesë, ja kush është 50 vjeçari që dyshohet se ndërroi jetë 3 ditë më parë

Një person është gjetur i vdekur në një banese private zonën e “11 janarit” në qytetin e Lezhës. Mësohet se viktima është shtetasi Fatos Haxhiraj, rreth 50-vjeç, i cili jetonte i vetëm në një shtëpi me qira.

Nga informacionet paraprake dyshohet të ketë ndërruar jetë tri ditë me parë.


Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimin në lidhje me rastin.

Fqinjët lajmëruan policinë pasi nuhatën kutërbimin e rëndë që vinte nga banesa e Haxhirajt. Policia është në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me rastin.