FOTO – Vllaznia mbyll marrëveshjet dhe firmos me tre futbollistë për sezonin e ri…

Pas akordit te arritur ditet e fundit, Vllaznia ka zyrtarizuar sot marreveshjet me tre futbolliste qe do t’i shtohen organikes se saj per sezonin e ri.


Behet fjale per Ardit Krymin qe ka rinovuar edhe per dy sezone te tjera nderkohe qe e veçante eshte firmosja e kontratave me dy futbollistet e tjere, Ardit Hoxhaj dhe Akeksandar Isaevski.

Ja çfarë shkruhet ne njoftimin e klubit shkodran:

KF Vllaznia bën të ditur se sot ka zyrtarizuar marëveshjen e rinovimit të kontratës me futbollistin Ardit Krymi. Po ashtu, nga sot zyrtarisht janë pjesë e Vllaznisë edhe futbollistët Ardit Hoxhaj dhe Aleksandar Isaevski.

ShkodraWeb Channel