FOTO/ Shkodrania Angela Martini pushime me këngëtarin Eros Ramazzoti, kapet “mat” në jahtin e Dragos Savulescu

Modelja shkodraneAngela Martini ka bërë të ditur me anë të shumë fotove dhe videove nga pushimet e saj së bashku me bashkëshortin miliarderin rumun Dragos Savulescu.

Nga njëri destinacion në tjetrin modelja duket që është takuar me këngëtarin e preferuar të shqiptarëve, Eros Ramamzoti. Këtë e ka bërë të ditur modelja me anë të një video të publikuar nga ajo në insta story. /SHQIPTARJA.com/