FOTO+ VIDEO/ Sara Hoxha dhe Ledion Liço martohen në Como të Italisë…

Në Como të Italisë kurorëzohet në martesë çifti i njohur Sara Hoxha- trashëgimtare e Top Channel dhe Ledion Liço- prezantues i njohur. Emrat më të njohur të showbiz-it shqiptar janë pjesë e evenimentit, i cili mund të konsiderohet edhe si dasma e vitit. ShkdraWeb ka siguruar videot e Sarës nuse dhe të Ledionit dhëndërr, të cilat po i përcjellim në vijim. Videot janë bërë publike nga grimieri i Sara Hoxhës,  Patrick Ta, ndër make-up artist më të njohur të botës.