FOTO/ Piloti hap dritaren e avion per…selfie, eshte idiot apo…

Piloti hap dritaren, bën foto gjatë udhëtimit dhe i poston në rrjetet socile. Ai ka më shumë se 56 mijë ndjekës në Instagram. “Pilotganso” është një pilot që poston pikërisht fotot e tij, ndërsa hap dritaren e vogël të avionit gjatë udhëtimit. Shumë ndjekës kanë kritikuar sjelljen e tij të rrezikshme, por kanë rënë në kurthin e tij.Duke parë në një imazhet, lentet me ngjyrë të “Pilotganso”, reflektojnë atë që duket se janë hija e një piste dhe jo qielli siç duhet të jetë në të vërtetë raporton Daily Mail. Për t’i siguruar të gjithë dhe për t’i dhënë fund polemikave, vetë piloti ka komentuar se bëhet fjalë për një fotomontazh.