Foto/ Moderatorja e njohur shtatzene?! Prandaj martohet me 10 shtator…

Çiftet e “showbizz-it” janë padyshim në vëmendje të fansave të tyre, por këtë verë, Marina dhe Getoari kanë tërhequr shumë vëmendje. Dhe kjo jo vetëm nga fotot që kanë përcjellë nga pushimet e tyre në destinacione nga më të bukurat, por edhe për një lajm të mirë prej tyre. Mediat shkruan, se së shpejti, çifti do të kurorëzojë dashurinë e tyre në martesë. Dita e madhe për Marinën dhe Getoarin do të jetë 10 shtatori.
E përpos këtij lajmi të shumëpritur nga fansat, një postim i publikuar nga Marina në rrjetin social “Instagram” ka ngjallur mjaft dyshime. Teksa ka postuar një faqe të një libri, Marina Vjollca ka shkëputur një frazë të cilën e ka qarkuar me ngjyrë rozë, ku shkruhet “Dora që tund djepin, sundon botën”. Kaq ka mjaftuar që të gjithë të mendojnë se biondja bukuroshe mund të jetë shtatzënë. /BalkanWeb/