FOTO/ Meta dhe Topi bëhen bashkë në ditëlindjen e gazetarit të njohur…

Ditelindja e gazetarit dhe shkrimtarit Bashkim Hoxha ka mbledhur sot bashke presidentin Ilir Meta dhe ish-presidentin Bamir Topi.

“Bashkë me Presidentin Topi duke uruar sot për 65-vjetorin e lindjes, shkrimtarin dhe gazetarin e mirënjohur Bashkim Hoxha. Edhe shumë dekada të reja për të, me lumturi dhe krijimtari!”- shkruan Meta ne faqen e tij ne FB, duke ndare edhe nje foto nga takimi.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

DOSJA E SIKLETSHME/ Mero Baze i përgjigjet Berishës: I’a servire TemA-s si dosje origjinale të gjykatës…

OPINION/ A është aq i pasur Mero Baze sa të blejë të shkuarën e tij…?

Rama sqaron ngërdheshjen në Kuvend: Jam bërë kryeministër me të metat, dobësitë e të këqijat…nuk ndryshoj

Close