FOTO/ Gjendet një makinë e shkrumbuar, dyshohet se është përdorur nga disa persona për vjedhje…

Një makinë tip ‘Benz’ është djegur në zonën e Kakarriqit në Balldren të Lezhës. Makina është shkrumbuar totalisht dhe sipas policisë që mund të jetë përdorur për vjedhje nga disa persona.

Makina e djegur është me targa AA 377KH ‘Benz’ blu. Policia ka nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen.