FOTO/ Gazetari i njohur publikon foton e Bes Çinarit në spital dhe bën një thirrje për të gjithë…

Shkruan në Facebook gazetari i njohur sportiv Defrim Methasani: “Përsh miq. Isha mësuar ta shoh në skenë dhe në ekran, ta takoj në kafe, apo evente. Por ndjeva dhimbje sot tek e takova në reaminacionin e pavionit të kardiologjisë. Ju gjenda me aq sa munda, por humoristi dhe artisti shkodran Besnik Çinari ka nevojë për më shume. Ndaj ju ftoj ta mbështesim, kush mundet dhe sa mundet…Të shkuara mjeshtër!”.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

“Shahu” politik Meta- Rama për influenca pushtetesh

Pse gjenerali pranoi “të gradohej” zëvendësministër si i komanduar ministër…?

Shkodra Rubin Hebaj bëhet “çeshtje” tek Partizani, trajneri Gega: Çdo javë flitet për të, nuk e kuptoj nga vjen kjo…?

Close