NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

FOTO – Duket si 20 vjeçare por në fakt mosha e saj është në kufijtë e të pabesueshmes krahasuar me pamjen…

Vitet kalojnë por Vera Wang nuk ka ndërmend të plaket, ajo duket si një 20-vjeçare kur në të vërtetë është 70 vjeç.


“Cili është sekreti yt i bukurisë?” Në një pyetje nga një fans në Instagram, stilistja 70-vjeçare u përgjigj se “puna, gjumi, një koktejl vodka, jo shumë diell” janë përbërësit e saj të rinisë.

Sipas New York Post, Stilistja e fustaneve të nusërisë ka shijuar vëmendjen e shtuar kohët e fundit, duke mahnitur fansat e saj në mediat sociale me pamjen trupore.

Atletja-artiste në të vërtetë garoi në Kampionatin Amerikan të Patinazhit në vitin 1968.

Përmes fotove të saj në instagram gjatë periudhës pandemikë, ajo ka treguar se pizza dhe snacks me djathë gjithashtu mund të luajnë një rol në rutinën e saj të bukurisë.