Exclusive/ Pamje nga vendngjarja ku u plagos 34- vjecari dhe shoqerimi i autorit te dyshuar

ShkodraWeb ka siguruar pamje te vendit te ngjarjes ku u plagos 34 vjecari Fatmir Zyla, menjehere sapo kane mberritur forcat e policise. Po ashtu eshte edhe momenti i shoqerimit nga policia i autorit te dyshuar te kesaj plagosje.