EMRI – Humb betejën me Covid- 19 drejtuesi i lartë i Policisë së Shtetit, u infektua disa ditë më parë dhe…

Shefi i Anti-drogës në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit, kryekomisari, Florian Pema, ka ndërruar sot jetë.


News24 raporton se kryekomisari vdiq mëngjesin e së premtes nga pasojat e infektimit me COVID-19.

Mësohet se drejtuesi i lartë i Policisë së Shtetit, 44-vjeçari Florian Pema ka ndërruar jetë në banesën e tij disa ditë pasi ishte prekur nga koronavirusi.

ShkodraWeb Channel