EMRI/ Bie nga ura ku po punonte, humb jetën punëtori 32 vjeçar…

Një ngjarje e rëndë e ka ndodhur ditën e sotme në Kukës, ku një punëtor i dumblimit të ujërave ka humbur jetën. Sipas News 24, punëtori është identifikuar si Alfred Frroku, 32 vjeç, ndërsa ka ndërruar jetë për shkak të rënies nga lartësie, teksa ngjarja ka ndodhur te ura Perbregut, rreth 6 kilometra nga qyteti i Kukësit.

Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes, ndërsa po hetohet për të zbuluar shkaqet e incidentit në punë.