EMRAT – Topalli prezanton listën e “Lëvizjes për Ndryshim” për Tiranën, bien në sy emrat e shkodranëve të njohur…

‘Lëvizja për Ndryshim’ ka zbuluar sot kandidatët për deputetë të Qarkut të Tiranës. Ka qenë kryetarja e kësaj partie, ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ajo që ka prezantuar skuadrën e saj për kryeqytetin, të cilët do të garojnë për zgjedhjet e 25 prillit.

“Kam kënaqësi që kam në këtë listë të parë, përfaqësues nga të gjitha fushat dhe të gjitha moshat.”, tha Topalli.


LISTA

Elida Hoxha, pedagoge

Robert Çitozi, profesor

Lorenc Radovani, pedagog


Meri Krisaq Lalai, pedagoge/redaktore

Stela Jakova, menaxhim biznesi

ShkodraWeb Channel

Aben Basho, pedagog/botues

Lek Negri, pedagog

Fleino Mozali

Franceska Memia

Joniz Osmanagaj

Polikron Polluçi, mjek

Daniela Kavaja

© ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Channel