2021- i nis në Shkodër si “vit djemsh”, bebja e parë erdhi në jetë me vështirësi në orën 07.45….

Lindja e parë e vitit 2021 është një djalë, i cili ka lindur në orën 7:45  të mëngjesit të kësaj të premte me peshën 2.9 kg. Lindja e bebit u bë me operacion si shkak i komplikimeve shëndetësore të nënës. Mjekja Dhurata Kuçi Kraja tregon se tashmë gjendja e nënës dhe bebit është normalizuar.


Ndërkohë, Ajla dhe Meri janë dy vajzat e para që erdhën në jetë 1 minutë pas ndërrimit të viteve në nivel kombëtar. /StarPlus TV/

ShkodraWeb Media © 2017 - 2021 Të gjitha të drejtat e rezervuara ‖ Lejohet kopjimi i materialeve duke përmendur burimin nga janë marrë!

ShkodraWeb Channel