VIDEO – “Termeti është fatkeqësi natyrore, keqqeverisja jo”, PD shpërndan videon për Edi Ramën…

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka shpërndarë në rrjetet sociale një video, ku shieht Edi Rama duke dhënë premtime ndaj banorëve për banesat e reja ku ata do të strehohen. Paloka shprehet se Edi Rama vetëm mashtron, kurse shton se tërmeti mund të jetë një fatkeqësi natyrore, por keqqeverisja jo.


Postimi i Edi Palokës:

TËRMETI ËSHTË FATKEQËSI NATYRORE, POR KEQQEVERISJA JO! 💰⚰💊

#RamaKaDeshtuar #MbroniDrejtesine #ShtetiNukEshteLoder #MjaftMashtrimeve #MjaftVjedhjeve #PROpopullit #PROdrejtesise #PROteDrejtes

Për të afishuar reklamën apo njoftimin tuaj në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media dhe menjëherë do të kontaktoheni nga stafi. ShkodraWeb Media ju mirëpret!