VIDEO/ “Mi dhe flakë mallit tim”, publikohet klipi i Bujar Qamilit me Luana Vjollcën

‘Mi dhe flakë mallit tim”. Kjo është kënga më e re që Luana Vjollca ka lansuar në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Bujar Qamili. Kënga është lansuar sot në orën 17:00 dhe ishte një befasi e këndshme për të gjithë adhuruesit e këngëtares dhe këngëtarit.

Ajo është me ritme verore dhe pritet që të jetë një hit veror. Ndryshe, kënga është punuar nga Bini Diez dhe NurteeL. (Nëse video nuk ju hapet normalisht, klikoni logon Youtube dhe do ju hapet)

Loading...