Video/ Krahasoni pushimet e presidentit shqiptar me ato te…Vladimir Putin

Presidenti rus Vladimir Putin ka pushtuar rrjetet sociale së fundmi, duke dalë jashtë “petkut” të presidentit dhe duke shijuar pushimet këtë fillim gushti. Fotot që ai ka shpërndarë në rrjet janë bërë mjaft të komentuara, pasi Putin kaloi dy orë në përpjekje për të kapur një lloj të rrallë peshku, në fund të liqenit siberian. Një ekskursion dy ditor në natyrën e egër siberiane, peshkimi në sipërfaqe dhe xhiro me kanoe në një liqen malor në jug të Siberisë, ishin pjesë e kësaj eksperience të presidentit rus. Sigurisht, nuk mund të mungonin as kuajt dhe qeni i tij. /JOQ.AL/

[frontpage_news widget=”6289″ name=”Lexoni edhe…”]