VIDEO – Katër automjete përplasen mes tyre njëkohësisht, tre persona përfundojnë në spital…

Kater automjete jane perfshire ne nje aksident para pak minutash tek rruga e Pyllit te Sodes ne Vlore. Tre automjete kane qene duke ardhur ne drejtime te ndryshme teksa nje i 4-ët ka qene i parkuar, raportohet nga vendngjarja.


Makina e parkuar eshte Toyota qe shihet ne pamjet e siguruara. Nga aksidenti ka mbetur i lënduar nje person i cili eshte trasportuar me urgjence ne spitalin e Vlores teksa dy vajza, te cilat gjendeshin ne nje automjet tjeter kane marre demtime per shkak te perplasjes. Te tre personat jane jashte rrezikut per jeten. Policia ka shkuar ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.