VIDEO – “Hajde rrena me shumicë…”, ish- deputeti i Shkodrës Spahia: Rama genjeshtar dhe mashtrues patologjik

Shkruan në Facebook ish- deputeti i PD- së Shkodër Bardh Spahia: GENJESHTAR DHE MASHTRUES PATOLOGJIK!!!


Hajde rrena me shumicë! As skuqet e as zverdhet! Mashtron me zë e me figurë! Mjekët e infermierët po ikin nga vendi, qëkur Edi Rama projektoi shëndetësinë e koncesioneve për xhepin e vet.

Por Edi Rama thotë që kjo nuk ndodh! Faktet e nxjerrin keqbërës dhe mashtrues! Askush nuk e beson më gënjeshtarin patologjik që kërkon të abuzojë prapë me jetët e shqiptarëve!

#25Prill#ShporrimMashtruesin

ShkodraWeb Channel