VIDEO/ Çfarë po ndodh me futbollin shqiptar, “Kamza” përsëritet edhe në Fushë- Krujë…lojtari i Tiranës…

Momente të ndera në stadiumin “Redi Maloku” në fund të ndeshjes mes Kastriotit dhe Tiranës. Siç raportohet nga Fushë-Kruja, në momentet e mbylljes së takimit, është goditur lojtari i Tiranës, Grent Halili.

Edhe në momentet që arbitrat po dilnin nga fusha, edhe trajneri Mema është afruar tek grupi i arbitrave, por është ndaluar nga forcat e policisë së shtetit dhe është përplasur pikërisht me këta të fundit.

 

 

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

VIDEO/ “Rama si Asad”, opozita tjetër protestë të heshtur para Ministrisë së Brendshme…

Një...

Mbeten pas hekura 12 “fajdexhinjtë” e kapur në Shkodër, publikohen shifrat: Flitet për 13 mln euro dhe vetëm për..

Ka...

ANALIZA/ Protestat e opozitës po përshkallëzohen, Rama nuk ndjehet më me “kur do folim…”

Nga...

Close