VIDEO – Aksident i trefishtë natën e kaluar në mes të Shkodrës, fatmirësisht pa lëndime të rënda…

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Shkodër. Burime bëjnë me dije se janë përplasur tre makina.

Fatmirësisht drejtuesit kanë marrë lëndime të lehta. Shkaqet dhe rrethanat e aksidentit janë ende të paqarta.


Autoritetet kanë nisur hetimet për të përcaktuar shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.