Risi/ Celulari qe kushton vetem 100 euro me parametra super…

Prodhuesi kinez MTK ofron modelin e ri të telefonit E7 me rrjetin 4G LTE, ekranin e madh me 5.5 inç në 1280×720 piksel në sistemin operativ Android 6.0. Procesori i E7 ofron Quad Core me 1GB RAM, 6GB memorie të brendshme, kamerën kryesore me 8MP si dhe skanerin e gishtave Fingerprint ID. Çmimi i Blackview E7 është 99.95 euro. Për më shumë detaje lidhur me telefonin, shikojeni videon e mëposhtme.