Rama uron “miremengjes”, por komentuesin ia ngecin ne gryke urimin

Shume reagime pas postimit te radhes te kryeministrit Rama, i cili zgjodhi si urim mengjesi per kete dite te pare te javes pamjen e Gjirit te Brisanit ne Karaburun.
Por, duket se komentuesit nuk jane impresionuar nga pamja por i kane numeruar problemet, duke i kutjuar se eshte zgjedhur te beje pune, jo te tregoje foto.
“Po leni more keta se nuk te kan hije shiko si i katandise shqiptaret ju dhe forcen e korrupsionit neper dogana me kthimin e vizave turp per shqiperin te shkel deputeti dhe nuk qan koken njeri per viktimen po sikur ky i ndjeri te shkelte deputetin ?”- shkruan nje komentues.