Pamje te renda/ Vajza e akuzon se e ngacmoi, djali e therr me thike…

Një ngjarje e rëndë është filmuar nga kamerat e sigurisë të një autobusi publik në Pekin ku një vajzë që ishte pasagjere goditet befas me thikë nga një tjetër pasagjer mashkull. Mësohet se vajza e kishte akuzuar atë për ngacmim seksual duke e prekur me dorë, por me sa duket kaq ka mjaftuar që djali të nxjerrë thikën dhe ta godasë si i tërbuar. Kamerat filmuan gjithçka. Kujdes, pamje të rënda.