Nipi masakron xhaxhain dhe nusen e tij per nje…grumbull zhavorri

Godet me sende të forta xhaxhain dhe nusen e tij arrestohet nga policia autori.  Ngjarja ka ndodhur këtë mbrëmje në Mamurras.  Elvis Shpani ka dhunuar dhe goditur me mjete rrethanore xhaxhain Agustin dhe bashkëshorten e tij, Manushaqe Shpani. Mësohet se të lënduarit janë dërguar në spitalin e Laçit ku ndodhen nën kujdesin e mjekëve.  Shkak për konfliktin ka qenë një grumbull zhavori i cili është bërë mollë sherri mes dy familjeve. /shqiptarja.com/